Ветерани волейболу зібрались на традиційний турнір

Автор | 3 липня 2014 | Переглядів: 56

турнір з волейболу28 червня у дубовому гаю біля села Яхни, Миронівського району, Київської області відбувся 10 традиційний турнір з волейболу на кубок «Дубового гаю» присвячений єднанню України. Турнір відбувся серед ветеранів аматорів, участь взяли 4 команди. Турнір відбувся за підтримки Київського міського відділення НОК України, за участю Олімпійського чемпіона з волейболу Володимира Іванова. Відомий волейболіст разом з місцевими жителями започаткували добру традицію збиратися та разом активно проводити свій час за грою в . За роки що триває цей турнір кількість гравців дедалі збільшується та привертає увагу і більш юного покоління.

Отже місця розподілилися наступним чином: переможцями 2014 року та володарем кубку «Дубовий гай» стала команда м. Білої Церкви, друге місце дісталось команді «Аеропорт Жуляни» з Києва, трете місце виборола команда міста Черкас, а «господарі» турніру з Миронівки посіли четверте місце.

«Такі не формальні ігри дуже зближують людей, дають змогу поспілкуватись, відволіктись від повсякденного клопоту, та в одно час підтримувати своє здоров‘я. В такі важкі для країни часи дуже важливо бути разом, спілкуватись, обговорювати не тільки політику, а і життя.» – каже почесний гість турніру Володимир Іванов. Учасники турніру отримали сувеніри на згадку та багато позитивних емоцій, а також так необхідний для перемоги досвід гри та спілкування з майстром волейболу – Олімпійським чемпіоном Володимиром Івановим.