Валерій Андрійцев – бронзовий призер І Європейських ігор!

Автор | 17 червня 2015 | Переглядів: 10

Валерій Андрійцев

Ще одну медаль у скарбничку української збірної приносить український борець вільного стилю Валерій Андрійцев.

У «бронзовій» сутичці вагової категорії 97 кг наш спортсмен здобуває впевнену перемогу над словаком Джозефом Яловарем – 4:0.

Нагадаємо, це вже тринадцята нагорода на рахунку української команди. В активі наших спортсменів вже є «золото», 5 срібних медалей та 7 бронзових нагород.

Після здобуття бронзової нагороди І Європейських ігор з вільної боротьби Валерій Андрійцев (97 кг) розповів прес-службі НОК України, яким був шлях до цієї нагороди.

Wrestling Day 5: Baku 2015 - 1st European Games

Wrestling Day 5: Baku 2015 - 1st European Games

«Відповідальності та хвилювання додалося після того, як наші хлопці за підсумками своїх перших сутичок вибули із подальшої боротьби за медалі. Дуже неприємне відчуття, коли сидиш у роздягальні без своїх друзів по команді. Але я розумів, що повинен тримати себе в руках», – розповів Валерій.

«На жаль, проблем мені додала травма, яку я отримав напередодні змагань. Щоку рознесло так, ніби її покусали бджоли. Ще й температура підскочила. Якийсь час я не міг повноцінно тренуватися та готуватися до Євроігор», – сказав наш борець.

«Тим не менш, на килим виходив лише за перемогою. Сутичку за «бронзу» провів успішно та практично без помилок, принаймні так сказали тренери», – підсумував новоспечений бронзовий призер І Європейських ігор.Мітки: ,