Валентина Семеренко – срібна призерка етапу Кубка світу з біатлону

Автор | 8 грудня 2014 | Переглядів: 58

Валентина СемеренкоОлімпійська чемпіонка з біатлону Валентина Семеренко здобула свою другу медаль на етапі Кубка світу в шведському Естерсунді.

У гонці переслідування наша спортсменка фінішувала другою. Нагадаємо, раніше на шведському етапі в індивідуальній гонці на 15 км серед жінок Валентина здобула бронзову медаль.

Українка пішла зі стартової решітки під 6-м номером за результатами спринту, який відбувся напередодні. Тим не менш, відмінна стрільба укупі з високою швидкістю проходження дистанції дозволили їй після останньої стрільби увірватися в суперечку за медалі. Єдиною, хто випередила українку стала Кайса Маккарайнен з Фінляндії – 35 хвилин, 01,7 секунди.

Семеренко у фінішному створі боролася за срібло-бронзу з Доротеєю Вієрер з Італії і виграла, випередивши суперницю на 0,4 секунди. Українка відстала від переможниці на 47,9 секунди.

Непогану гонку провела наша Наталія Бурдига, яка піднялася на 14 місць і фінішувала у топ-20. Якби не аж два промахи на другому вогневому рубежі, то могла вона поборотися і за топ-15.

Надія Бєлкіна не закрила аж шість мішеней за гонку та фінішувала на 42-й сходинці – за межами очкової зони. Щодо Ольги Абрамової, яка мала 26-й стартовий номер, то вона після падіння зламала приклад гвинтівки та змушена вибути із змагань.