В Полтаві відбувся семінар-нарада з регіональними відділеннями НОК України

Автор | 18 червня 2018 | Переглядів: 20

Заходи на Полтавщині з нагоди 180-ї річниці з дня народження Олексія Бутовського-36565

З 14 по 16 червня у місті Полтава відбувся семінар-нарада з регіональними відділеннями НОК України. В рамках Семінару на учасників чекала низка заходів присвячених 180-річчю з дня народження Олексія Бутовського. Зокрема, на засіданні Комісії по роботі з осередками НОК обговорювались важливі питання, щодо роботи відділень у 2017 році, та формування нових критеріїв, щодо рейтингу на 2018 рік. За результатами роботи у 2017 році рейтинг відділень виглядає так:

 1. Київ
 2. Дніпро
 3. Донецьк
 4. Київська область
 5. Хмельницький
 6. Львів
 7. Чернігів
 8. Черкаси
 9. Луганськ
 10. Вінниця
 11. Закарпаття
 12. Житомир
 13. Кропивницький
 14. Чернівці
 15. Суми
 16. Полтава
 17. Тернопіль
 18. Херсон
 19. Волинь
 20. Рівне
 21. Запоріжжя
 22. Івано-Франківськ
 23. Миколаїв
 24. Одеса

У роботі семінару взяли участь заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Роман Товстий, віце-президенти НОК України Валерій Борзов та Ігор Гоцул, члени Виконкому НОК: президент Олімпійської академії України Марія Булатова, доктор педагогічних наук Володимир Платонов, голова Комісії атлетів НОК Олена Говорова, а такоє голова Полтавського обласного відділення НОК України Олександр Удовіченко.

Відзначимо, Всеукраїнський семінар-нарада є традиційним заходом НОК України, починаючи з 2006 року, й проводиться з метою удосконалення взаємодії центрального офісу з регіональними відділеннями, а також підвищення ефективності реалізації регіональних програм.

Під час відкриття семінару відзначив: «Для Національного олімпійського комітету діяльність його регіональних відділень залишається стратегічним напрямком, адже лише таким чином ми зможемо ефективно виконувати покладені на нас функції і успішно поширювати олімпійські цінності у всій країні. Зі свого боку, НОК максимально сприяє підтримці відділень, лише за останнє чотириріччя, надавши фінансової підтримки осередкам на загальну суму понад 9 млн. грн».

Заходи на Полтавщині з нагоди 180-ї річниці з дня народження Олексія Бутовського-36589

Він підкреслив, що наприкінці року добігає свого завершення «Програма розвитку олімпійського руху на 2015-2018 роки». Наразі ведеться розробка нової Програми на наступне чотириріччя й НОК з урахуванням вашого досвіду та знань чекає на конструктивні на пропозиції, цікаві думки, ідеї колег з регіонів.

«В майбутньому ми продовжимо реалізацію наших важливих соціально-освітніх олімпійських проектів, спрямованих на популяризацію олімпізму і здорового способу життя», – наголосив президент НОК, висловивши слова подяки представникам регіональних відділень та за активну та ефективну діяльність на містах.

 Мітки: ,