В Олімпійському домі відбулося перше засідання нової комісії НОК України «Антураж атлета»

Автор | 21 березня 2019 | Переглядів: 9

У засіданні взяв участь та поділився сучасними міжнародними тенденціями щодо оточення атлетів президент Національного олімпійського комітету України , який очолює Антуражну комісію Міжнародного Олімпійського Комітету.

Засідання відбулося під головуванням очільниці Комісії Олени Говорової, члена Виконкому НОК, бронзової призерки Олімпійських ігор в Сіднеї.

Сергій Бубка у своєму виступі обґрунтував мету створення Комісії: «Як ми знаємо, «антураж» – це оточення. Успіх спортсмена значною мірою залежить від людей, які поруч із ним – батьків, тренерів, інших атлетів, менеджерів, лікарів, представників мас-медіа, вболівальників  тощо. Ці люди можуть мати не тільки позитивний вплив, а й спонукати стати на хибний шлях, зокрема, допінгу, маніпуляцій в спорті. Тому так важливо працювати і з оточенням атлетів – інформувати, ініціювати освітні програми, проводити тренінги і семінари».

Членами комісії було ухвалене Положення про Комісію й розглянуто план діяльності на найближче майбутнє.

Серед завдань Комісії –  налагодження комунікації з оточенням спортсмена, підвищення його обізнаності та відповідальності у різних аспектах життєдіяльності спортсмена, формування у самих атлетів бачення вагомої соціальної функції, яку вони несуть у суспільстві.

Зокрема, порушили питання важливості належного страхового забезпечення спортсменів і тренерів, окреслили можливі шляхи щодо його вирішення.

Насамкінець члени комісії домовилися активно інформувати громадськість про стратегічні напрямки і міжнародні тенденції, результати діяльності, використовуючи соцмережі.Мітки: ,