В Маріїнському парку на традиційному заході “Юнь Києва запрошує” відбувся Олімпійський урок

Автор | 12 жовтня 2018 | Переглядів: 15

Олімпійський урок

У столиці, в Маріїнському парку  відбулось традиційне свято «Юнь Києва запрошує» для київських родин, школярів та молоді. Захід проходить уже понад 25 років поспіль, але щороку має свою специфіку. Цьогоріч він пройде під гаслом: «Дружня родина – кожній дитині!». Цього року в рамках соціокультурної акції “Юнь Києва запрошує” було проведено “Олімпійський урок” за підтримки Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України.

Олімпійський урок

Олімпійський урок

В рамках заходу усі бажаючи мали змогу долучитись до спортивних занять “Веселі старти” та попрактикувати свої знання та навички з різних видів спорту.
Окрім цього найактивніші участники “Веселих стартів” отримували цінні призи та подарунки з олімпійською символикою!

Олімпійський урок

Олімпійський урок

Як повідомили у Київському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, метою акції є презентація безкоштовних соцпослуг та послуг неформальної освіти державних та громадських закладів міста для дітей соціально незахищених категорій, популяризація здорового способу життя та безпечної поведінки, популяризація волонтерського та Скаутського руху, залучення дітей та молоді до соціально-корисної діяльності, формування активної громадської позиції у київських родин.

Олімпійський урок

Олімпійський урок

 Мітки: ,