V Київський спортивний фестиваль

Автор | 17 квітня 2014 | Переглядів: 101

безкоштовна ковзанка на ПасхуЗапрошуємо усіх бажаючих, 20 квітня, на відкриття V Київського спортивного фестивалю «Веселі старти на льоду» в рамках якого відбудеться “Олімпійський урок” з фігурного катання.

Котрий рік поспіль Ковзанка на Оболоні (вул. Лайоша Гавро, 4-Г) зустрічає киян та гостей столиці яскравим весняним дійством, в якому беруть участь усі охочі.

Ініціатором заходу є Спортивно-оздоровчий комплекс ТОВ «Дивосвіт-плюс» та Київське міське відділення НОК України. Благородною метою подібних заходів є оздоровлення та залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом, а також пропаганда здорового способу життя.

Офіційне відкриття фестивалю відбудеться о 9:00 годині 20 квітня у спортивно-оздоровчому комплексі на Оболоні (вул. Лайоша Гавро, 4-Г) .

Усі, хто завітає на спортивно-оздоровчий комплекс з 9:00 до 15:00, матимуть нагоду позмагатися у силі, спритності, винахідливості та просто відпочити. У рамках конкурсної програми, яку підготували організатори та партнери фестивалю, передбачені цікаві змагання, інші спортивно-розважальні ігри, зокрема показові виступи із зимових видів спорту. На переможців змагань чекатимуть заохочувальні призи від організаторів фестивалю.

Вхід та прокат ковзанів для дітей до 12 років – безкоштовний! Дорослі – вхід та прокат ковзанів 10 грн.

 

 Мітки: , ,