В Києві відбулись сімейні змагання з академічного веслування

Автор | 17 липня 2017 | Переглядів: 35

Тато, мама,я - спортивна сім‘я

Київське міське відділення реалізовуючи свої  цілі та завдання, щодо популяризації  занять фізичною культурою і спортом, а також  здорового способу життя, провело захід спрямований на залучення батьків юних спортсменів до занять фізичною культурую.  Саме батьки є найпалкішими вболівальниками на всіх змаганнях свої дітей.  Отже, на водно-веслувальній базі ДЮСШ «Київ» відбулись сімейні змагання серед батьків вихованців спортивної школи.

Змагання проходили в два етапи серед двох категорій: аматори (батьки не мають відношення до занять академічного веслування) та профі (батьки раніше займались академічним веслування).

Тато, мама,я - спортивна сім‘я

Тато, мама,я - спортивна сім‘я

Першій етап – відбірковий. На гребному тренажері Concept 2, відібрали три сім’ї, які продовжили боротьбу за нагороди в навчальних човнах.

Другий етап – боротьба за медалі. На воді необхідно було  подолати дистанцію 300 метрів.

Тато, мама,я - спортивна сім‘я

Саме цікаве, що навчання і  корегування проходження дистанції проводили діти! Така тісна співпраця зміцнює не тільки сімейні стосунки, а й укріплює стосунки з тренерами, що в купі позитивно впливає на тренувальний процес.

Переможці були нагородженні цінними призами від Київського міського відділення НОК України. На всіх учасників чекала смачна вечеря біля багаття.

Треба пам‘ятати, що виникнення гармонійного, здорового, процвітаючого суспільства — це не справа політичних діячів чи державних чиновників. Суспільство формують окремі особистості, а рівень його культури визначається культурою осіб, що його складають. Тобто, щоб суспільство загалом стало кращим, усі ми, як його члени, повинні стати кращими.

Тато, мама,я - спортивна сім‘я

Сім’я, без перебільшення, є тією ключовою ланкою, яка найбільше впливає на свідомість людини.Мітки: ,