В Києві відбулись міжнародні змагання з сучасного п’ятиборства – Laser run city tour

Автор | 14 травня 2018 | Переглядів: 36

12 травня в Києві відбулась значна подія для сучасного п’ятиборства – Лазер ран сіті тур/Laser run city tour.

Lazer Run UIPM складається з лазерної стрільби і бігу. Стрільба з лазерного пістолета послідовно в діапазоні, оснащеному лазерними мішенями. За кожною серією стрільби слідують біг на задану дистанцію.

Організатором змагань виступила Федерація сучасного пятиборства України за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА  і Київського міського відділення НОК України.

UIPM Global Laser Run City Tours – це рекламні , призначені для залучення місцевого населення і школярів до заннять спортом.

У змаганнях, які були надзвичайно видовищними, взяли участь 450 спортсменів з Києва, Київської області, Дніпра, Харкова, Житомира та Слов’янська. Змагались  як професійні спортсмени так й новачки, а також люди з обмеженими можливостями.

Захід пройшов на території найстарішого спортивного об’єкту – київського велотреку. В рамках змагання Laser-Run City Tour, яке є частиною масштабного проекту Міжнародного союзу сучасного п’ятиборства (UIPM), пробігли дистанцію і провели стрільбу по мішенях сотні спортсменів від 9 до 70 років.

Київські змагання розділили на дві частини: категорія Open, в якій брали участь всі бажаючі, і чемпіонат Elit серед професійних спортсменів. Крім цього, вперше в історії подібних заходів саме в Києві відбувся забіг серед людей з обмеженими фізичними можливостями. За рішенням UIPM, планується включення цієї дисципліни в програму парапентатлону наступних Паралімпійських ігор-2020 на Токіо (Японія).

 

Україна вже другий рік поспіль організовує змагання Laser-Run City Tour. «Успішне проведення минулорічного чемпіонату в Києві сприяло тому, що UIPM було прийнято рішення провести в 2018 році змагання вже в чотирьох містах України: в Києві, Дніпрі, Харкові та Житомирі» – розповів президент Федерації сучасного п’ятиборства України Ігор Панін. Також він зазначив, що метою Laser-Run є популяризація сучасного п’ятиборства і залучення широкого кола людей, перш за все молоді, до активних занять спортом.

Також Київське міське відділення НОК України разом з Федерацією сучасного п’ятиборства України висловлює подяку медіа-партнерам: Національному інформаційному агентству Укрінформ, ТРК «Київ», радіо Голос столиці, Промінь, інтернет-виданню “Багнет”, інтернет-виданню DOJO, іншим ЗМІ: відділу спортивних новин агенції УНІАН, журналу «Олімпійська арена» за інформаційну підтримку.Мітки: , ,