В Києві триває Олімпійське літо

Автор | 26 червня 2014 | Переглядів: 36

Олімпійське літо школа №273Так 23 червня  пришкільний табір середній загальноосвітній школи № 273 перебував з екскурсією на Жуковому острові, що розташований на півдні Голосіївського району міста Києва. Щоб час проведений дітьми на природі був ще кориснішим Київське міське відділення НОК України та Центр фізичного здоров‘я населення Голосіївського районну міста Києва «Спорт для всіх»,  вирішили познайомити дітей з олімпійським рухом, а саме відзначити .

Олімпійське літо школа №273

Олімпійське літо школа №273

Естафета, імовірно сама популярна гра на шкільних спортивних майданчиках, так і цього разу вчителі влаштували для 4 команд з 8 гравців,  дуже цікаву та не звичайну смугу перешкод та завдань. Також можна було погратися в бадмінтон та покидати дротики у дартц.

Олімпійське літо школа №273

Олімпійське літо школа №273

По поверненню  до школи на всіх чекали подарунки від Національного олімпійського комітету України чудові видання олімпійської літератури, плакати з відомими спортсменами України, а від Київського міського відділення НОК спортивні футболки, значки та магнітики з олімпійською символікою.Мітки: