В Києві триває дитячий хокейний сезон – “Ігри юних олімпійців”

Автор | 6 березня 2018 | Переглядів: 33

хокей АТЕК КМВ НОК

Дитячий спорт є пріоритетним у діяльності Київського міського відділення, а саме пропагування занять спортом, фізичною культурою, олімпійських цінностей, видів спорту та здорового способу життя, адже діти це наше майбутнє.  Розвиток хокею важлива справа, цей вид спорту достатньо цікавий але разом з тим витратний. Тож, з початку нового хокейного сезону, а саме з вересня місяця 2017 року, щовихідних у місті Києві на спортивному комплексі “АТЕК” дитячо-юнацькою спортивною школою “АТЕК” спільно з Київським міським відділенням НОК України проводяться спортивні змагання з хокею з шайбою серед команд вихованців спортивних шкіл під назвою “Ігри юних олімпійців” для різних вікових груп.

Кількість команд-учасниць змагань постійно збільшується. Так, на минулих вихідних, 3-4 березня 2018 року, у Іграх юних олімпійців, організованих для дітей вікової групи 2010 року народження, взяли участь три команди дітей із міста Києва – КДЮСШ “АТЕК”, ДЮСШ “СОКІЛ-КИЇВ” та ДЮСШ “КРИЖИНКА”, дві команди ХК “ДНІПРО” 2010 та 2011 років народження, а також команда юних хокеїстів із міста Білої Церкви “БІЛИЙ БАРС”.

хокей АТЕК КМВ НОК

Льодові змагання були організовані на високому професійному рівні. Суддівство Ігор здійснювали професійні судді, велася статистика змагань, що в підсумку дало можливість визначити та нагородити спортивними статуетками кращих гравців команд-учасниць змагань – кращого бомбардира, нападника, захисника та воротаря. Після завершення Ігор юних олімпійців всім учасникам змагань були вручені дипломи, медалі та пам’ятні подарунки від Київського міського відділення НОК України.

Два дні змагань пройшли у чудовій, дружній атмосфері. Море позитиву від Ігор юних олімпійців отримали як самі учасники змагань, так і їх вірні вболівальники, які своєю підтримкою створили атмосферу спортивного свята. У кожної із команд в день було по декілька ігор, однак юні спортсмени не скаржилися на втому, вони трималися мужньо та по-дорослому витримано.

Переможцем змагань стала команда ХК “ДНІПРО-2010”, друге місце виборола команда ДЮСШ “КРИЖИНКА”, третє місце посіла команда ДЮСШ “СОКІЛ-КИЇВ”.

Підводячи підсумок Ігор юних олімпійців, які відбулися 3-4 березня 2018 року у місті Києві, представник Київського міського відділенням НОК України Сергій Гарнага відмітив наступне: “Спасибі всім учасникам Ігор юних олімпійців, які порадували своєю чудовою грою! Приємно спостерігати, що з кожним разом команди-учасниці змагань додають у своєму професіоналізмі, щоразу демонструючи кращу гру. Завдяки таким змаганням вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл з хокею з шайбою мають змогу продемонструвати свої вміння та покращити свої ігрові навички. Також змагання сприяють вихованню командного духу. Залучення молоді до здорового способу життя, прищеплення їм любові до спорту – ось основні завдання, які наразі стоять перед нами, дорослими. Ми будемо докладати всіх зусиль, щоб й надалі проводити такі спортивні заходи”.Мітки: ,