В Києві стартував Всеукраїнський олімпійський урок

Автор | 12 вересня 2015 | Переглядів: 78

12 вересня столиця відзначала День фізичної культури та спорту.

На центральній площі столиці Майдані Незалежності стартувало найулюбленіше свято школярів Всеукраїнський .

Більш ніж 60 спортивних міні-майданчиків з олімпійських, неолімпійських та параолімпійських видів спорту гостинно приймали усіх бажаючих випробувати власні сили під керівництвом відомих атлетів.

Всі хто взяв участь у «Олімпійському уроці» отримали чудові подарунки від організаторів заходу. Голова Київського міського відділення НОК України, член виконавчого комітету НОК України Павло Костенко також відвідав «Олімпійський урок», адже саме він дає старт «Олімпійському тижню» в столиці.

Грандіозне спортивне свято, ініційоване Національним олімпійським комітетом України спільно з Міністерством молоді та спорту України, Міністерством освіти і науки України за підтримки міських і обласних держадміністрацій, вже водинадцяте завітало до столиці нашої країни. Цьогоріч традиційно на любителів спорту та активного способу життя чекала насичена та цікава програма.

Старт Всеукраїнському Олімпійському уроку дав символічний шкільний дзвоник. Разом з уславленими олімпійцями – Наталією Добринською, Оленою Костевич, Олексієм Торохтієм, Іриною Мерлені, Анною Сорокіною, Оленою Говоровою, Іллею Квашою та іншими любителі спорту взяли участь у розминці Do like Olympians та олімпійському флеш-мобі.

Під час офіційного відкриття свята привітання з Днем фізичної культури та спорту усім присутнім зі сцени передали президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, який привітав учасників та гостей свята й від імені Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, голова Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Верховної Ради України Артур Палатний, голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко, президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич, Президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк, директор ПРООН в Україні Янтомас Хімстра.

Після цього, окрім майстер-класів з різних видів спорту, для гостей свята – дорослих та маленьких – були влаштовані численні конкурси, естафети, вікторини, розіграш олімпійських сувенірів.

Переможці конкурсу «Наприсідай собі костюм» отримали подарунки від офіційного спонсору НОК України компанії PEAK Sport.

Стартувавши в Києві, Олімпійський урок тепер піде в регіони нашої країни, де тисячі школярів отримають можливість познайомитися та поспілкуватися з олімпійськими чемпіонами й призерами, видатними спортсменами та тренерами, більше дізнатися про історію олімпійського руху, його ідеї та принципи, загартувати себе не лише фізично, а й інтелектуально.

 Мітки: ,