В Києві на базі МДЦ Артек було розіграно Кубок з безконтактного регбі-5

Автор | 7 серпня 2018 | Переглядів: 21

Київське міське відділення НОК України спільно з Посольством Франції в Україні, фондом розвитку дитячо-юнацького та МДЦ сприяє розвитку та популяризації  регбі в Україні.

31 липня у Міжнародному дитячому центрі  “Артек” відбулись змагання – Кубок з безконтактного Регбі-5 серед збірних команд співдружностей.

На турнірі були присутні почесні гості: аташе посольства Франції в Україні – Сильвен Риголле, Президент фонду розвитку дитячо-юнацького регбі – Леонід Дейнеко та Віце-президент Київської міської федерації регбі – Сергій Куриза.

Для того щоб прищепити любов до регбі і зацікавити дітей займатись регбі, в Артеці використовують саме Регбі-5, або регбі на стрічках. Різновид безконтактного регбі з використанням додаткового спортивного обладнання – 2-х стрічок на наліпках (тегів). Цей вид регбі частіше всього використовується в якості вивчення новачків, а також для популяризації регбі серед дітей і підлітків. Ця гра заснована на самих простих і базових правилах класичного регбі.
Артеківці дуже активно та вправно тренувались упродовж цієї зміни та змогли проявити свої найбільш сильні сторони, такі як витривалість, жага до перемоги та великий командний дух.

У запеклій боротьбі перемогу виборола команда «Незламні», на другій сходинці опинилась команда «Всемогутні», на третьому місці команда «IV легіон».

Наприкінці турніру артеківці отримали грамоти та медалі від Київського міського відділення НОК України, а у фінальній частині нагородження аташе посольства Франції в Україні – Сильвен Риголле нагородив переможців кубком.Мітки: ,