В Голосіївському районі відбувся чемпіонат з черлідингу

Автор | 29 квітня 2015 | Переглядів: 105

Чемпіонат Голосіївського району з черлідингу28 квітня 2015 року у приміщенні спортивного комплексу Національного університету харчових технологій (проспект Науки, 29-А) за підтримки Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України пройшов відкритий Чемпіонат Голосіївського району міста Києва з черлідингу серед вищих і загальноосвітніх навчальних закладів, спортивних та танцювальних колективів.

На урочистій церемонії відкриття заходу були присутні представник Київського міського відділення НОК України Сергій Гарнага та учасниця Олімпійських ігор, прапороносець збірної України Лілія Лудан.

У заході взяло участь близько 100 учасників: серед яких дитячі танцювальні колективи, аматорські групи та збірні команди вищих навчальних закладів району. Так, наймолодшими учасники Чемпіонату стала збірна команда “Український сувенір”, вік яких складав 4-5 років. Гідну конкуренцію у чемпіонаті склала команда театру танцю “Колорит”, які у своїй номінації, змагались з командою фізкультурно-оздоровчого центру “Голосієво”. Справжню волю до перемоги, неабиякі пристрасті, спортивні баталії та азарт продемонстрували збірні команди вищих навчальних закладів, серед яких команда Національного університету біоресурсів і природокористування України, Київського медичного університету та Національного університету харчових технологій, остання з яких, стала переможцем у визначених змаганнях. Проте, справжньою родзинкою заходу стали показові виступи Олімпійської збірної команди підтримки “RED FOXS”, які продемонстрували учасникам та вболівальникам справжнє танцювальне шоу. Дівчата підтримували нашу збірну й на Олімпійських іграх в Лондоні у 2012 році, а також брали участь у Всеукраїнської церемонії нагородження кращих спортсменів “Герой спортивного року”.

У підсумку, переможці були відзначені грамотами та кубками відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Голосіївської райдержадміністрації та цінними подарунками від Київського відділення Національного олімпійського комітету України.Мітки: