В Дарницькому районі відбулись відбіркові змагання Чемпіонату Києва з сімейного спорту

Автор | 15 травня 2017 | Переглядів: 23

14 травня відбулися районні змагання Чемпіонату Києва з сімейного спорту в Дарницькому районі. За результатами змагань самої спортивної сім’єю Дарницького району стала сім’я Корінець. Друге місце зайняла сім’я Гаврилюк. Ці дві родини представлятимуть Дарницький район в Суперфіналі на Хрещатику 28 травня. Вітаємо переможців та бажаємо їм удачі в фінальних змаганнях.

Відповідно до Положення, Чемпіонат проводиться у 3-и етапи. На першому етапі у загальноосвітніх школах м. Києва проводяться внутрішні сімейні змагання, де виявляються найспортивніші родини шкіл м. Києва. На другому етапі, проводяться районі змагання у всіх районах міста Києва, де виявляються найспортивніші родини районів столиці. На третьому етапі проводяться загальноміські фінальні змагання, в яких беруть участь по 2-і родини від кожного району. Переможець фінальних змагань отримує звання найспортивнішої родини міста Києва. Загальноміські фінальні змагання відбудуться 28 травня на День Києва на Хрещатику.

Команди, які посіли призові місця були нагороджені пам’ятними подарунками від Київського міського відділення НОК України та організаторів змагань, а всі учасники, які не потрапили до списку призерів, отримали дипломи та олімпійські сувеніри.Мітки: