В «Артеку» відзначили День фізичної культури і спорту в Україні

Автор | 12 вересня 2017 | Переглядів: 10

Святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня (Указ президента від 29 червня 1994 року № 340/94).
Європейські види спорту, такі як футбол і боротьба почали поширюватися в Україні з кінця XIX ст.
Багато перемог здобули українські спортсмени, виступаючи в різних видах спорту у складі збірних команд. Легендами українського спорту є стрибун Сергій Бубка (35 світових рекордів), футболісти Олег Блохін та Ігор Бєланов, відзначені «золотим м’ячем” як найкращі футболісти Європи.
У МДЦ теж відзначили День фізичної культури, адже формування здорової нації – одне із стратегічних завдань Міжнародного дитячого центру. Саме тому було організовано низку спортивних та оздоровчих змагань, у яких взяли участь юні артеківці.
Спортивний відділ дитячого центру провів артеківські перегони для молодших ( до 11 років). Переможцями стала 3 співдружність «Малевичі», всіх учасників було нагороджено подарунками від Київського міського відділення НОК України Національного олімпійського комітету, а саме щоденниками з національною символікою та інформацією про олімпійські ігри.
Також було проведено брейн-ринг (спортивно-інтелектуальна гру), де діти відповіли на 25 питань із спортивної тематики. Переможцями стала 2 співдружність «Світоч».Мітки: , ,