Увага, закінчується прийом робіт на фотоконкурс

Автор | 29 вересня 2015 | Переглядів: 56

Фотоконкурс "Київ - олімпійське місто"

Участь у конкурсі можуть взяти як фотографи-професіонали, так і фотографи-аматори, а також діти до 16 років! Всі учасники отримають подарунки від Київського міського відділення НОК України.

Всі фотографії, які надсилаються на Конкурс, повинні бути зробленими протягом 2015 року і відповідати наступним темам: спорт, Олімпійський рух, активне й спортивне дозвілля та представлені у роздрукованому вигляді (на фотопапері) та на цифровому носії (компакт-диск):

Формат роздрукованої світлини: 30 см по довгій стороні кадру. Цифровий формат: JPG або TIF-файл, не менше ніж 2400 х 3600 пікселів або 15х21 см.

Заявки на участь у Конкурсі необхідно надіслати на адресу КМВ НОК України (01033, м. Київ, вул. Володимирська, 69, Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України з поміткою «на ») до 10 жовтня 2015 року (однією особою може бути представлено не більше 5 фотографій). Заявки повинні включати:

  • заповнений офіційний бланк заявки (за наведеним нижче зразком);
  • фотографію/ї у друкованому та цифровому вигляді;
  • інформацію про фотографію/ї (на окремому аркуші): де були зроблені (назва заходу та населеного пункту), коли були зроблені (дата) та короткий опис.

Роботи, надіслані електронною поштою, розглядатися журі не будуть.

Для неповнолітніх зобов’язання заповнює та підписує їхній представник.

Положення заходу можна переглянути за посиланнямМітки: