Українці знов на п‘єдестале пошани на Чемпіонаті Європи з фехтування

Автор | 4 березня 2015 | Переглядів: 17

Чемпіонат ЄвропиКостянтин Воронов та Інна Бровко змогли вийти в півфінал індивідуальних турнірів Чемпіонату Європи в Маріборе.В фінальний день індивідуальних турнирів Чемпіонату Європи з бронзовою нагородою поповнив скарбничку України шабліст Костянтин Воронов.

До чвертьфіналу наш спортсмен дійшов легко, не дозволивши жодному зі своїх суперників нанести собі більше 8 ударів. Найскладнішим на шляху до п’єдесталу пошани для Кості став чвертьфінальний бій з німцем Доменіком Кохом, який Воронов завершував з мінімальною перевагою в 1 удар – 15:14.

Остаточно скласти зброю українця змусив російський спортсмен Дмитро Даниленко. У півфіналі Даниленко обіграв Воронова з рахунком 15: 10.

Фехтованіе, шабля. Чемпіона Європи, юніори. Марібор, Словенія

1. Дмитро Даниленко (Росія)

2. Франческо Бонсанто (Італія)

3. Ілля Андрєєв (Росія)

3. Костянтин Воронов (Україна) …

14. Богдан Платонов (Україна)

36. Олександр Каракай (Україна)

38. Євген Капустян (Україна)

Також скарбничку української збірної змогли поповнити дівчата ще однією нагородою. Інна Бровко зуміла вийти до півфіналу.

За проходження у фінал нашій спортсменці довелося боротися з першим номером світового рейтингу Робертою Мардзані з Італії, яка є володаркою «срібла» минулорічного чемпіонату Європи в Єрусалимі. Хоч українській спортсменці і вдалося відкрити рахунок, зберегти за собою перевагу вона не змогла: досвідчена італійка стала випереджати представницю України, з кожним уколом зменшуючи шанси Інни Бровко на потрапляння у фінал. Зустріч завершилася перемогою представниці збірної Італії з рахунком 15: 9.

жаль, інші українські шпажистки вибули з боротьби набагато раніше. Алла Грищук, яка ще пару днів тому фехтували в рамках кадетського чемпіонату Європи, завершила сьогоднішній день змагання на 53 місці, програвши шведці Еббе Карлссон в 1/32 фіналу. Відразу дві українки склали зброю в 1/16 турнірної таблиці: Юлія Свистіль спочатку обіграла представницю Голландії Шеріл Де Йонг (15: 7), але далі поступилася угорці Фанні Депаньян (15:10), а Влада Харкова спочатку взяла гору над німкенею Крістін Вернер ( 14:13) і етапом пізніше програла всього лише одним уколом Емілії Сесіль Борі з Данії (15:14).

Фехтування, шпага. Чемпіона Європи, юніори. Марібор, Словенія

1.Анна Кун (Угорщина)

2.Роберта Мардзані (Італія)

3.Аса Лінде (Швеція)

3.Інна Бровко (Україна) …

22. Влада Харкова (Україна)

23. Юлія Свистіль (Україна)

53. Алла Грищук (Україна)

Джерело: http://xsport.ua/Мітки: ,