Українці з золотими медалями чемпіонату Європи серед кадетів та ліцензіями на ЮОІ-2018

Автор | 23 травня 2018 | Переглядів: 12

В македонському Скоп’є завершилися змагання європейської першості зі спортивної боротьби серед кадетів.

На престижному турнірі юні спортсмени боролися не лише за медалі чемпіонату Європи, а й за перепустки на ІІІ літні Юнацькі Олімпійські ігри-2018.

Володарями двох золотих медалей в олімпійських вагових категоріях стали наші представники вільної боротьби – минулорічний бронзовий призер чемпіонату світу серед кадетів Владислав Остапенко (55 кг) та борчиня Оксана Чудик (65 кг). Саме перші сходинки на п’єдесталі пошани гарантували Владиславу та Оксані ліцензії на ІІІ , які у жовтні відбудуться в аргентинському Буенос-Айресі.

Відзначимо, в Македонії українські «вільники» вибороли 10 медалей, серед них 7 медалей на рахунку наших дівчат. Такий успіх забезпечив українкам перше загальнокомандне місце.

Таким чином, на сьогоднішній день вже 22 українських спортсмени у 10-и видах спорту вже здобули почесне право представляти рідну країну в олімпійському Буенос-Айресі. З повним списком ліцензій можна ознайомитися за цим посиланням: http://noc-ukr.org/olympic/youth-games/buenos-ayres-2018/olimpiyski-licenzii/

Нагадаємо, з 6 по 18 жовтня на Іграх змагатимуться 3998 юних атлетів з 206-ти країн Планети віком 15-18 років, які розіграють 1250 нагород у 32 видах спорту.