Українці виборюють медалі на Чемпіонаті Європи з водних видів спорту

Автор | 22 серпня 2014 | Переглядів: 32

Ілля Кваша і Олександр ГоршковозовУ середу, 13 серпня, національна збірна команда України зі стрибків у воду вирушила до Берліну на Чемпіонат Європи зі стрибків у воду-2014, який щорічно проводиться під егідою Європейської ліги плавання.

Українська збірна вже має декілька нагород європейській першості.

Ілля Кваша та Олександр Горшковозов завоювали «бронзу» у синхронних стрибках з 3-метрового трампліна. Хлопці посіли 3 місце, показавши результат 433.98.

Ілля Кваша

Ілля Кваша

У стрибках у воду на 3-метровому трампліні бронзовий призер Олімпійських ігор в Пекіні Ілля Кваша показав третій результат, набравши 477.20 бала. Попереду нашого співвітчизника німецький спортсмен Патрік Хаусдінг (487.85) та росіянин Ілля Захаров (483.20), які посіли перше та друге місце відповідно.

Юлія Прокопчук

Юлія Прокопчук виборює бронзову медаль. На 10-метровій вишці українка посіла третє місце, фінішувавши з результатом 341.35.

Вітаємо наших спортсменів з гарним досягненням на світовій арені! Нових яскравих перемог!