Українці призери єтапу кубку Європи з триатлону

Автор | 1 липня 2014 | Переглядів: 40

Юлія ЄлістратоваУкраїнська трітлоністка Юлія Єлістратова стала переможницею етапу Кубка Європи в Києві.

Після фінішу наша спортсменка розповіла не лише про свою переможну тактику, а й зізналася, що їй приємно «золото» саме тому, що воно зароблено в Києві: «Звичайно ж приємні враження від перемоги. Для спортсмена немає нічого приємнішого золотої медалі. Усі прагнуть до Олімпійського золота, але перемога на етапі Кукба Європи – це теж приємний крок до неї і я дуже рада, що етап Кубку Європи відбувся в Києві. В принципі, плавання – не сама моя сильна сторона. Але тим не менше я вийшла в перший, лідируючій групі. Немає принципової різниці, як в плаванні, так і на велосипеді їдеш ти першим або п’ятим. Головне, їхати з лідерами в межах п’яти секунд. Я не люблю загадувати наперед, звичайно, дуже хотіла перемогти, але я знала, що тут зібралися сильні дівчата, як з України, так і з інших європейських країн, а підсумок можна було б передбачити лише на останніх колах бігу.

Зізнаюся, на велосипеді я не працювала на 100%, берегла сили на біг. Спочатку я хотіла вибрати іншу тактику. Сподівалася, що дівчатка спрацюються всі разом і ми задамо високий темп, але кілька разів я робила ривки, але мене не підтримали, тому більшість з нас їхали не зовсім активно.”

Єгор Мартиненко

Також Єлістратова встигла поділитися планами на найближче спортивне майбутнє:

«Наступний старт через два тижні. Це етап серії Кубка Світу в Гамбурзі, там же пройде Чемпіонат світу, де я представлятиму Україну. Головним буде Гранд-Фінал ЧС в Едмонтоні, там я планую виступити як в акватлоні, так і в тріатлоні. »

Також українець Єгор Мартиненко посів 2 місце на етапі Кубку Європи з триатлону у Києві, показавши час 1:49,26 і всього 6 секундами поступившись переможцю.