Українські чемпіони та призери Євроігор-2015 повернулися додому

Автор | 30 червня 2015 | Переглядів: 9

Баку-2015. Зустріч збірної команди України-19137

Сьогодні вранці вже традиційно в аеропорту «Бориспіль» зібралась багаточисленна армія спортивних вболівальників, яка зустрічала наших тріумфаторів перших в історії Європейських ігор.

Українських атлетів, які повернулися з Баку, зустрічали президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич, голова фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” Віктор Корж, представники національних федерацій, спортивних товариств, колеги, рідні, друзі та близькі спортсменів, журналісти.

У складі нашої збірної – чемпіони та призери історичних Європейських ігор. До Києва прилетіли команди з фехтування, плавання, дзюдо, баскетболу, боксу, пляжного футболу, бадмінтону, велоспорту.

Спортивні керманичі привітали українських спортсменів з прекрасним виступом в Баку, подякувавши за те, що вони невтомно продовжують продовжувати славні традиції вітчизняного спорту та прославляти своїми перемогами Україну у світі.

Від імені команди виступила шеф місії збірної України Анна Сорокіна та спортсмени – чемпіонка Євроігор з фехтування Ольга Харлан та бронзовий призер з дзюдо Георгій Зантарая.

Відзначимо, що в азербайджанській столиці українська збірна здобула 46 медалей (8-14-24) і стала 5-ю за кількістю медалей та посіла 8-е загальнокомандне місце серед 50 найкращих країн Європи.

Нагадаємо, Україну на цьому престижному турнірі представляли 243 спортсмена у 19 з 20 видів спорту.Мітки: ,