Україна з ліцензією на Юнацькі Олімпійські ігри у художній гімнастиці

Автор | 16 лютого 2018 | Переглядів: 5

Трохи менше восьми місяців залишається до старту III літніх Юнацьких Олімпійських ігор, що проходитимуть з 6 по 18 жовтня 2018 року у аргентинському Буенос-Айресі.

Юні спортсмени вже почали свої кваліфікаційні відбори, які дозволять їм виступити на найпрестижніших змагань віком від 15 до 18 років.

Вчора, у Москві завершився європейський кваліфікаційний відбір у представниць художньої гімнастики. Всього від Старого світу буде делеговано 18 юних грацій. Азія та Америка отримає по 7 ліцензій, Африка – 3 та Океанія – 1. Тож на III за нагороди змагатимуться 36 спортсменок. На жаль, кожна країна до Аргентини зможе делегувати лише одну грацією.

Приємно, що Україна буде гідно представлена на Юнацьких іграх, адже дві наші спортсменки – Христина Погранична і Вікторія Онопрієнко, зуміли не лише потрапити до числа 18-ки найкращих, а й посісти відповідно срібну та бронзову медалі, що тим самим гарантувало олімпійську ліцензію для країни.

У багатоборстві Христина набрала 61,150 бали, а Вікторія – 60,200. Тож тепер саме між цими дівчатами і визначатиметься єдина наша путівка на III ЮОІ-2018.Мітки: ,