Україна з господарями змагань замикатиме парад відкриття Європейських ігор

Автор | 12 червня 2015 | Переглядів: 11

 

І Європейські ігри

12 червня на урочистій церемонії відкриття перших в історії Європейських ігор в Баку в святковому параді візьмуть участь команди усіх 50 країн-учасниць Старого Світу. На стадіоні команди з’являтимуться в порядку назв за англійською абеткою. Отже, українці вийдуть на парад передостанніми, 49-ми. Замикатимуть урочисту ходу господарі Ігор – представники Азербайджану.

Пряму телетрансляцію яскравої події можна побачити в прямому ефірі «Першого», починаючи з 18:55. Як ми повідомляли раніше, завдяки співпраці Національного олімпійського комітету України та Національної телекомпанії України наші глядачі зможуть стежити за перебігом спортивних подій в Баку на телеканалі UΛ:Перший. Спортивні журналісти телеканалу розкажуть, як готуються до відповідального старту українські атлети, та покажуть, де і як живуть наші спортсмени.

Про останні новини зі стану української команди прямо з Баку розкажуть президент НОК України Сергій Бубка та шеф Місії української збірної Анна Сорокіна. Загалом UΛ:Перший покаже понад сто годин Європейських ігор.

Нагадаємо, в Баку Україну представлятимуть 243 атлети. З повним списком наших спортсменів можна познайомитися за цим посиланням: http://noc-ukr.org/olympic/european-games/baku-2015/team-ukraine/.

Відзначимо, окрім самих трансляцій із Баку в ефірі UΛ:Першого спортивні журналісти підсумовуватимуть кожен змагальний день і розповідатимуть про найцікавіше у «Щоденниках Європейських ігор».

Вони виходитимуть щодня з 12 по 29 червня о 21:35.Мітки: ,