Україна готується до ІІ Європейських ігор-2019

Автор | 16 липня 2018 | Переглядів: 12

Днями в Мінську, який вже за рік прийматиме , з метою детального інформування представників Національних олімпійських комітетів Європи відбулися два масштабних заходи – семінар шефів місій та семінар для представників прес-служб НОК та провідних засобів масової інформації.

В столиці Білорусії зібралися представники 49 країн Європи.

У складі української делегації: шеф місії ІІ Європейських ігор Олімпійської збірної України, головний менеджер з Олімпійських ігор НОК України Анна Сорокіна, директор Департаменту співпраці з суб’єктами олімпійського руху Іван Бондарчук, головний спеціаліст відділу зі зв’язків із ЗМІ та громадськістю Катерина Жидкова.

В рамках роботи семінарів учасники розглянули цілий комплекс презентацій, присвячених акредитації офіційних учасників майбутнього форуму, спортивній програмі, системі відбору, розміщенню делегацій, Селищу атлетів, спортивних об’єктів, митного регулювання, транспортній системі, забезпечення безпеки, проведення офіційних церемоній, роботі волонтерів, маркетингу та реклами, питань медицини та антидопінгу, організації телевізійних трансляцій, комунікацій, роботі преси та іншого.

Представники Олімпійських комітетів та ЗМІ відвідали спортивні арени Мінську й ознайомилися з іншими інфраструктурними проектами Євроігор.

Під час заходів консультації для шефів місій провели також і експерти Європейських Олімпійських Комітетів: виконавчий директор Європейських ігор Саймон Клегг, головний експерт ЄОК по спорту Макіс Асімакопулос, спортивний директор ЄОК Пірс О’Каллаган.

В рамках проведення форумів делегація НОК України провела зустрічі з відповідними службами Оргкомітету для отримання необхідної інформації та вирішення організаційних питань для забезпечення належної участі в Іграх української команди.

Під час візиту представники НОК України зустрілись з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Білорусь Ігорем Кизимом. Учасники зустрічі обговорили актуальні питання щодо належної участі та перебування нашої команди в Білорусії під час Євроігор-2019 й окреслили необхідні шляхи взаємодії у подальшій співпраці.Мітки: