Учнів Бориспільського району привітали з Днем знань

Автор | 1 вересня 2015 | Переглядів: 60

День знань у Бориспільському районі

1 вересня з Днем знань привітав учнів Бориспільського району Київської області  член виконавчого комітету Національного олімпійського комітету України Павло Костенко. Сім шкіл Бориспільського району цього року стали частиною олімпійської родини, саме їм було надано патронат Національного олімпійського комітету України. З нагоди свята знань учні сільської школи у с.Великій Олександрівці отримали олімпійські щоденники та блокноти. До школи було передано спортивний інвентар – набір м‘ячей, настільний теніс, скакалки, шахи та бадмінтон.  Такі самі подарунки за дорученням члена виконавчого комітету НОК України Павла Костенка отримали школи с.Гора, С.Дударків, с.Іванків, с.Кірове, с.Сеньківка, с.Щасливе Бориспільського району Київської області. Це лише перша сходинка на шляху до популяризації олімпійських цінностей та ідеалів, здорового способу життя серед дітей та молоді. Надалі планується проведення різноманітних заходів за участю олімпійців та спортивної еліти Київської області.

«Цього року ви стаєте частиною олімпійської родини. Національний олімпійський комітет України метою якого є популяризація здорового способу життя та закликання молоді до занять фізичною культурою та спортом надає патронат вашій школі. Зараз як ніколи Україні потрібна сильна, здорова і освічена молодь. Заняття фізичною культурою і спортом та належна освіта роблять людину сильнішою і здатною долати будь-які життєві труднощі.

Я впевнений, разом ми зможемо виховати нове покоління здорових, сильних та розумних дітей. Адже олімпійські принципи якомога краще підходять для виховання доброї та порядної людини. Усім нам – Миру, злагоди, добробуту та щоденних перемог!» – зазначив Павло Костенко.

 

 Мітки: