У столиці урочисто провели спортсменів-киян на ХХІІ зимові Олімпійські ігри

Автор | 1 лютого 2014 | Переглядів: 147

Проводи олімпійців в Сочі У Київському міському відділенні відбулись урочисті проводи спортсменів киян на ХХІІ зимові Олімпійські ігри в Сочі.

Привітали спортсменів голова Київського міського відділення НОК України Павло Костенко, заступник голови Київської міської державної адміністрації Віктор Корж, перший заступник голови КМВ НОК України, заступник директора  Департаменту управління освіти, науки, молоді та спорту – Начальник управління сім ї, молоді та спорту КМДА Вадим Костюченко . Олімпійці, члени збірної команди України Дунь Дмитро , Шиван Хеккен-Кенеді, Попова Наталія, Рудик Юрій , Юлія Лаврентьєва, Власова Софія . Разом з олімпійцями завітали до відділення їх наставники, тренери збірної команди України Шкідченко Дмитро, Петренко Ніна,  а також керівників спортивних шкіл м. Києва.

Голова Київського міського відділення НОК України Павло Костенко звернувся до тренерів та спортсменів з вітальним словом – “Цього разу на Олімпіаді столицю представлятимуть 8 спортсменів у 4 видах спорту. У олімпійській родині України склалась добра традиція, зустрічатися напередодні олімпійських стартів з учасниками змагань, та підтримувати їх перед початком таких важливих подій як Олімпійські ігри. ”

Віктор Корж побажав спортсменам не хвилюватися, а впевнено рухатися уперед, а також переказав вітання та підтримку Голови КМДА Макеєнко Володимира Володимировича, який запевнив олімпійців у підтримці міста.

Вболівальники столиці та всієї України будуть підтримувати наших олімпійців, сподіваємося, що вони відчують нашу підтримку та будуть боротися за те, щоб Україна посіла гідне місце на Олімпіаді в Сочі.

Збірну України провели на XXII в Сочі

Відео надано Громадське ТБМітки: , ,