У столиці продовжуються заходи до відзначення Олімпійського дня

Автор | 25 червня 2014 | Переглядів: 77

Олімпійський день у школі №26025 червня у спеціалізованій школі №260 Голосіївського району Києва відбулась на честь відзначення 120 річниці з дня заснування Міжнародного олімпійського комітету.  Захід відбувся за підтримки Київського міського відділення НОК України та Голосіївського районного в місті Києві Центру фізичного здоров‘я населення «Спорт для всіх».

Всі учасники заходу, а це близько 50 діточок та їх вихователі і вчителі, отримали подарунки від Київського міського відділення НОК України. До фондів шкільної бібліотеки потрапили чудові друковані видання на олімпійську тематику від НОК України.  Від імені голови КМВ НОК України Павла Костенка,  стипендіат  відділення Рибальченко Наталія, вручила подяку керівництву школи за пропаганду здорового способу життя та підтримку олімпійського руху столиці.

Маленькі учасники (учні 1-3 класів) були дуже задоволені тим що саме в їх рідній школі теж відбувся захід присвячений святкуванню 120 років з дня заснування Міжнародного олімпійського комітету, адже дехто разом з батьками побували 21 червня на Оболонській набережній де відбувалось грандіозне дійство – . Хлопчики та дівчатка ділились враженням від великої кількості людей що захотіли в’язати участь у забігах, а ще хвалилися отриманими автографами від зірок спорту України.Мітки: ,