У спортивно-розважальному таборі «EuroCamp» відбувся відкритий Олімпійський урок

Автор | 19 серпня 2017 | Переглядів: 60

18 серпня у резиденції «Межигір’я», якою колишній Президент України «чемно» поступився майбутньому України, затишно розташувався дитячий спортивно-розважальний табір «EuroCamp».

До дітлахів, чиї батьки поранені чи загинули в АТО, діток з багатодітних, малозабезпечених сімей та зі складними життєвими ситуаціями 18 серпня 2017 року завітав начальник Управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації, член виконавчого комітету Київського міського відділення Національного олімпійського комітету, чемпіон України зі  спринтерського багатоборства серед юніорів з ковзанярського спорту Сергій Тимофєєв. Загалом в заході взяли участь 60 діток, порадувавши своїми вміннями і бажаннями брати участь в спортивних дисциплінах і дискусіях.

 

Під час олімпійської вікторини дітки жваво брали участь в дискусії і наввипередки відповідали на питання.  Сергій Олександрович розповідав зацікавленій дітворі про олімпійський рух та принципи роботи Управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації. А по закінченню діалогу запросив малечу після здобуття відповідної освіти до роботи в галузі фізичної культури і спорту на благо нашої Батьківщини. На завершення уроку разом вони зробили пробіжку з Олімпійським прапором.

 

Цього дня переможених не було, адже в олімпійських змаганнях головне не перемога, а участь. Всі учасники отримали сувеніри з олімпійською символікою від Київського міського відділення Національного олімпійського комітету і порцію чудового настрою та бадьорості на увесь день!Мітки: