У школі №125 завершився Олімпійський тиждень

Автор | 19 вересня 2016 | Переглядів: 35

Закриття Олімпійського тижня у школі №125

Закриття Олімпійського тижня у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №125 традиційно відбулося на базі з академічного веслування «Спартак» ДЮСШ «Київ». Під керівництвом учителя фізичної культури, майстра спорту з академічного веслування Чиканової Олесі Вікторівни, учні школи відправились у захоплюючу подорож на Труханів острів, де їх радо зустрічали Олімпійські боги: Зевс та Феміда.

Почесним гостем на святі була Терьошина Олена Борисівна – українська веслувальниця, семиразова чемпіонка світу, срібна призерка ХХІІ Олімпійських ігор, доцент кафедри психології Національного університету фізичної культури, ім’я якої було внесено до Книги рекордів Гіннеса.

Учні взяли участь у цікавих конкурсах, естафетах, змагались на тренажерах «Концепт-2», а на закінчення заходу спробували веслувати на справжніх спортивних човнах.

Переможці змагань були нагороджені медалями, а всі учасники –  солодкими подарунками. Захід пройшов за підтримки Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України.

Спортивне свято, що відбувалося — це не лише змагання у буквальному сенсі цього слова, це насамперед зразок змістовного культурного відпочинку, здорового способу життя.

 

Ця публікація не має міток.