У регату Дніпром вирушили вихованці спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з вітрильного спорту

Автор | 22 травня 2018 | Переглядів: 21

21 травня у затоці Дніпра, на базі СДЮШОР Яхт-клуб “Оболонь”, за підтримки Київського міського відділення НОК України відбувся День відкритих дверей.

 До романтики білих вітрил залучають і столичних школярів від 9 до 14 років. Заняття у клубі безоплатні, наголошує керівництво. І твердить, більшість їхніх вихованців уже стали чемпіонами у різних престижних світових змаганнях.

Подивиться на відкриття вітрильного сезону, взяти участь у майстер-класах, підкорити вітер та осідлати хвилю запросили учнів прилеглих до території яхт-клубу шкіл.

Наразі вітрильним спортом у школі займається кількасот школярів. У яхт-клубі можна записатись на такі класи яхт, як «Оптиміст», «Кадет», «Фін», «470» та навіть на Олімпійські класи яхт, такі як «Лазер» і «Лазер – радіал».

«Наша матеріально-технічна база далеко не нова і ми всіляко шукаємо меценатів, які б змогли нам хоч трохи допомогти, але це не заважає нашим вихованцям займати перші місця на найпрестижніших світових змаганнях і навіть вигравати Олімпійські Ігри», – зазначає директор школи з вітрильного спорту Максим Чес.

Вихованці вітрильної школи провели регату у якій взяло участь близько 30 яхт. Поспілкуватись з дітьми, та розповісти про шлях до олімпійського п‘єдесталу на день відкритих дверей СДЮШОР завітав призер Олімпійських ігор Георгій Леончук.Мітки: