У Києві відкрито Олімпійську лаву

Автор | 2 жовтня 2014 | Переглядів: 38

Олімпійська лава в Києві30 вересня, на Оболонській набережній столиці за ініціативи Національного олімпійського комітету України відбулось урочисте відкриття та оформлення «Олімпійської лави».

Відбиток своїх долонь залишили Олімпійські чемпіони та призери, медалісти чемпіонатів світу та Європи, новообрані члени Комісії атлетів НОК України: Ольга Харлан, Юрій Чебан, Ірина Мерлені, Олексій Торохтій, Олена Костевич, Анна Безсонова, Ілля Кваша, Ольга Саладуха, Анна Сорокіна, Олена Пахольчик, Лариса Заспа, Андрій Дериземля, Вікторія Коваль, Олена Акопян та голова Комісії Олена Говорова.

Головна мета проекту – об’єднати людей навколо олімпійських цінностей: миру, взаємоповаги та благополуччя, вшанувати і увіковічити олімпійські здобутки України, залишивши олімпійську спадщину.

Олімпійці на власному прикладі продемонстрували, що для того, щоб робити добрі справи, не потрібні великі затрати, а головне – це бажання та добрі помисли.

Запрошуємо усіх киян та гостей столиці на власні очі подивитись на єдину в Україні «Олімпійську лаву» #olympicbenchМітки: ,