У Києві урочисто відкрили юніорський чемпіонат світу зі стрибків у воду

Автор | 23 липня 2018 | Переглядів: 2

23 липня у столиці України офіційно відкрили чемпіонат світу зі стрибків у воду серед юніорів. Престижний міжнародний турнір проходить у палаці водних видів спорту «Ліко», який минулого року приймав серед дорослих.

Урочисте відкриття турніру стартувало парадом країн-учасниць. Загалом на світовій першості представлені 48 країн з п’яти континентів світу – 200 спортсменів, що не тільки змагатимуться за звання найсильнішого, а й боротимуться за ліцензії на ІІІ Юнацькі Олімпійські ігри, які відбудуться восени.

Серед почесних гостей заходу, які привітали учасників та глядачів змагань, – президент Міжнародної федерації плавання Хуліо Сезар Магліоне, член Міжнародного Олімпійського Комітету, віце-президент Національного олімпійського комітету України Валерій Борзов, міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, президент федерації стрибків у воду України Ігор Лисов.

Валерій Пилипович передав вітання присутнім від імені Олімпійської родини України та зазначив, що цей турнір – важливий крок для учасників на шляху до дорослого спорту, знаковий етап для тих, хто має на меті найвищі досягнення. Отож віце-президент НОК України побажав успіхів та удачі всім учасникам, а перемог – найсильнішим.

Чемпіонат світу у Києві триватиме до 29 липня.Мітки: , ,