Турнір з волейболу пройшов у столичному тролейбусному депо№3

Автор | 23 липня 2014 | Переглядів: 40

Волейбольний турнір у тролейбусному депо №316 липня 2014 року під час обідньої перерви у фруктовому садочку на волейбольному майданчику пройшов традиційний турнір з волейболу серед цехів та дільниць Тролейбусного ремонтно-експлуатаційного депо № 3  КП «Київпастранс» Київської міської державної адміністрації.

Турнір відкрив віце-президент Асоціації ветеранів волейболу України, заслужений майстер спорту СРСР, олімпійський чемпіон з волейболу Володимир Іванов, який у святковій атмосфері від Київського міського відділення НОК України вручив колективу депо волейбольний м’яч з особистим підписом, а усім учасникам турніру пам’ятні сувеніри з відповідною символікою.

У змаганнях прийняли участь чотири команди: працівники майстерні по ремонту та обслуговуванню рухомого складу; дві команди водіїв тролейбусів та команда інженерно-технічних працівників та адміністрації яку очолював директор депо Іван Васильович Петренко. Вікових обмежень учасників турніру не було, тому на майданчику змагались працівники депо, яким було від 20 до 68 років.

Суддівство забезпечував Голова профспілки депо Віктор Григорович Гончаренко, який працює у депо з 1970 року і багато років приймав участь у таких турнірах.

Профспілка з адміністрацією завчасно потурбувалися до проведення волейбольного турніру. Було підготовлено майданчик, придбано кубок, спортивна форма та інвентар, знайдені кошти на заохочення переможців та призерів.

Переможцем турніру стала команда майстерні по ремонту та обслуговуванню рухомого складу. Капітан команди-переможців В’ячеслав Сазонов (ведучий слюсар-механік), з рук олімпійського чемпіона Володимира Іванова отримав кубок. Всі учасники турніру з почесним гостем зробили фото на згадку.

Учасники змагань та вболівальники розходилися по своїх робочих місцях з посмішкою і гарним настроєм, обговорюючи результати поєдинків. Було вирішено проводити такі турніри щорічно.Мітки: ,