Турнір з гандболу на призи олімпійської чемпіонки Зінаїди Турчиной

Автор | 19 травня 2014 | Переглядів: 73

турнір на призи З.М.ТурчинойМіжнародний турнір на приз дворазової Олімпійської чемпіонки, багаторазової чемпіонки Світу, 13-разової володарки Кубка європеських чемпіонів, заслуженого майстра спорту, Турчиной Зінаїди Михайлівни.

З 16 по 18 травня, тривав Міжнародний турнір з гандболу на призи Турчиной Зинаїди Махалівни серед дівчат 2000-2001 років народження. Участь у турнірі мали взяти представники Молдови, Росії та України, але нажаль із за складної ситуації що склалась в країні було вирішено скасувати участь іноземних команд у змаганнях.

Турнір відбувся на базі Київського міського спортивного ліцею. Всього участь у змаганнях взяли 6 команд, разом з тренерами, учасниками та запасними це близько 100 чоловік.

За підсумками змагань переможцями турніру стали дівчата команди Київського спортивного ліцею інтернату, друге місце посіла команда Київської спортивної школи «Стрімкий м‘яч», трете місце ДЮСШ «Бровари». Турнір відбувся за підтримки Київського міського відділення НОК України та Федерації гандболу міста Києва.

 

 

 

 Мітки: ,