Туреччина прийме перший чемпіонат Європи з карате в олімпійському статусі

Автор | 4 травня 2017 | Переглядів: 13

4-7 травня в турецькому місті Ізміт (регіон Коджаелі) пройде 52-й з . Попри досить велику історію це буде перший чемпіонат континенту в олімпійському статусі . Його учасники змагатимуться не лише за престижні європейські нагороди, але й за важливі рейтингові очки, необхідні для потрапляння на олімпійський турнір в Токіо 2020 року.

В змаганнях візьмуть участь 424 спортсмена з 44 країн. Турнір пройде в спорткомплексі Sehit Recep Topaloglu Arena, що вміщує 5 тисяч глядацьких місць.

Збірну України в Коджаелі представлятимуть 16 спортсменів з чотирьох регіонів країни: 7 – зі Львова, 5 – з Одещини, 3 – з Києва та 1 з Чернівців.

Персональний склад виглядає так: ката (чоловіки): Віталій Кулик; куміте (жінки): Катерина Крива (-50 кг), Анжеліка Терлюга (-55 кг), Аніта Серьогіна (-61 кг), Ганна Мельник (-68 кг), Анастасія Степашко (+68кг), Анастасія Мястковська (командне куміте); куміте (чоловіки): Олег Філіпович (-60 кг), Денис Копитько (-67 кг), Станіслав Горуна (-75 кг), Андрій Торошанко (-84 кг), Ярослав Горуна (+84 кг), Валерій Чоботар, Ігор Угніч, Олександр Розенберг, Костянтин Цимбал (всі – командне куміте). Головний тренер збірної – Антон Нікулін, тренери – Петро Корнійчук, Олександр Тонкошкур, Ігор Богдан.

Побажаємо нашим каратистам успіхів на турецькому татамі!Мітки: ,