Традиційний Олімпійський урок відбувся у столичному ліцеї №241

Автор | 1 жовтня 2018 | Переглядів: 46

Олімпійський урок Лілія Лудан

21 вересня на базі Ліцею Голосіївський № 241 під патронатом Київського міського відділення Національного Олімпійського комітету України відбувся Олімпійський урок, метою якого була популяризація здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення юного покоління до занять спортом. Урочисто відкрила Олімпійський урок Лілія Лудан – чотирикратна учасниця Олімпійських ігор, майстер спорту міжнародного класу України з санного спорту, прапороносець збірної України на зимових Олімпійських іграх у Ванкувері.  Серед учнів 7-х класів відбулась «Олімпійська естафета».

Олімпійський урок щороку проводиться вчителями школи, та щоразу відбувається щось нове.

Три команди змагались долаючи не просту естафету. Приємно що школи намагаються відтворити церемонії справжніх олімпійських ігор. Це і підняття олімпійського прапору, клятва олімпійця та змагання за олімпійськими цінностями та ідеалами. Учасники змагань боролись самовіддано та дотримувались правил.

Показові виступи демонстрували вихованці гуртків тхеквондо, футболу, художньої гімнастики та черлідінгу. Без подарунків не залишився ніхто. Всі учасники отримали сувеніри з олімпійською символікою від Київського міського відділення НОК України.Мітки: