Томас Бах зустрівся з Юними лідерами ЮОІ-2018

Автор | 19 жовтня 2018 | Переглядів: 16

Днями в аргентинському Буенос-Айресі відбулася фінальні зустріч юних лідерів змін ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор, на яку завітав президент Міжнародного Олімпійського Комітету Томас Бах.

Нагадаємо, в олімпійському Буенос-Айресі цю роль від Украіни виконує чемпіонка ІІ ЮОІ, призерка чемпіонату світу зі стрибків у висоту Юлія Левченко. Вона й поділилася з нами своїми враженнями від цієї зустрічі.

«В нас склалася дуже цікава дискусія, під час якої ми обмінювалися думками про роль юних лідерів на ЮОІ, про їх вплив на спортсменів й команди, а також про функції лідерів у майбутньому. Розвиток цієї програми – одне із завдань МОК по залученню молодих, активних та ініціативних людей з метою надання нових можливостей для спортсменів в їх кар’єри через спорт та олімпійський рух», – сказала Юлія.

Після цікавої бесіди в невимушеній дружній атомсфері президент МОК із задоволенням робив пам’ятне фото і селфі з кожним з 82 послів, а також подарував їм значки у вигляді олімпійських кілець.

«За день до цього я зустріла Томаса Баха в Олімпійському селищі й він подарував мені такий олімпійський значок, тому під час нашої цієї я сказала, що у мене вже є «подарунок», після чого президент МОК відзначив мій благородний жест, і за чесність й fairplay сказав, що тепер точно подарує мені ще один», – додала спортсменка.

ІІІ ЮОІ

ІІІ ЮОІМітки: ,