Томас Бах о підготовці до Олімпійських Ігор-2016

Автор | 27 лютого 2015 | Переглядів: 11

Томас Бах о підготовці до Олімпійських Ігор 2016Координаційна комісія Міжнародного Олімпійського Комітету, до якої входить і член Виконкому МОК, президент НОК України, Олімпійський чемпіон , завершила свою восьму інспекцію столицею Ігор XXXI Олімпіади.

Учасники візиту залишились задоволені помітним прогресом Ріо-де-Жанейро у сфері будівництва спортивних об’єктів, залученні волонтерів та підготовкою до естафети Олімпійського вогню.

«Ми побачили, що за останні два місяці у підготовці до Ігор-2016 намітився значний прогрес, – зазначив президент МОК Томас Бах. – Я з тих людей, які воліють не шукати проблеми, а вирішувати їх. Ми бачимо, що тут є деякі відставання від термінів, однак я впевнений, що ми посилимо спільну роботу з владою країни. Зараз саме час, щоб внести деякі корективи в нашу спільну роботу. Я хочу, щоб після церемонії закриття Ігор у 2016 році ми могли сказати місцевим жителям, що завдяки проведенню такого значного олімпського форуму Ріо-де-Жанейро став краще і безпечніше, ніж до того, як місто було оголошено господарем Олімпійських ігор в 2009 році», – підкреслив глава МОК.

Члени Координаційної комісії також провели робочу зустріч і з презентом Бразилії Ділмою Руссефф, яка висловила готовність і надалі всіляко підтримувати підготовку до найголовніших стартів чотирьохріччя.

Наразі Оргкомітет Ріо-2016 вступає у найбільш інтенсивний етап підготовки, де, зокрема, деталізується план проведення тестових змагань тощо. Наступний візит Координаційної комісії заплановано на серпень 2015 року.Мітки: , ,