Табір літнього відпочинку “Канікули онлайн” відкрито!

Автор | 4 червня 2014 | Переглядів: 43

відкриття табору "Канікули онлайн"4 червня в Київському палаці дітей та юнацтва відбулось урочисте відкриття літнього табору відпочинку “Канікули онлайн”.

Ура канікули! Саме такими словами зустріли юні кияни літо – чудову пору року, яка дарує незабутні враження, цікаві мандрівки, різноманітні спортивні і туристичні змагання, фестивалі і конкурси. 4 червня у Київському Палаці дітей та юнацтва на прохання батьків було відкрито Центр відпочинку та розвитку «Канікули онлайн» для дітей 6-12 років. Програма роботи Центру цікава і різноманітна: екскурсії містом, робота в гуртках Хобіленду, дні олімпійців і спортивні змагання кожного дня, ігрові кімнати та кімнати відпочинку, а також різноманітні творчі конкурси юних дизайнерів, конструкторів, знавців природи, ігротехників, художників тощо.

Київське міське відділення НОК України підтримало роботу центру та надало у подарунок Київському палацу дітей та юнацтва різноманітний спортивний інвентар: футбольні, баскетбольні, волейбольні м’ячі, скакалки, настільний теніс та бадмінтон – стануть у нагоді для активного літнього відпочинку дітей. Також вході роботи табору заплановано зустріч дітей з олімпійцями та проведення різних спортивних змагань.

 Мітки: