Свято ветеранського волейболу на день флоту України

Автор | 10 серпня 2014 | Переглядів: 79

У останні вихідні липня у мальовничому куточку Києва Пущі-Водиці пройшов IX кубок з паркового волейболу MIX пам’яті заслуженого тренера України Івана Плетенчука. На протязі двох днів йшли запеклі волейбольні баталії. У турнірі прийняли участь 14 команд, який проводився у двох вікових номінаціях 45+ та 50+. На турнір з’їхалися кращі представники волейболу майже з усіх регіонів країни. Команду «Фуршет» (Київ) на майданчик виводив сам президент Асоціації ветеранів волейболу України Ілля Битка. У змаганнях приймали участь: майстер спорту міжнародного класу, чемпіон світу та Європи, 2-х разовий володар кубка СРСР, 2-х кратний чемпіон спартакіади народів СРСР, бронзовий призер Кубка Світу Ігор Абдрахманов; майстер спорту, голова Дніпропетровської обласної організації ДСТ «Спартак», організатор жіночого ветеранського волейбольного руху на Дніпропетровщині Вікторія Орешина; майстер спорту, один з кращих гравців у ветеранському волейболі України Світлана Плетечук (Київ); Одеський регіон представляли Борис Іойшер – кандидат в майстри спорту, почесний ветеран волейболу України, один з організаторів і спонсорів ветеранських волейбольних турнірів в Одесі, Сергій Ушаков – майстер спорту, чемпіон, переможець кубку Узбекістана, чемпіон Молдавської СРС,  чемпіон СРСР та інші знані та поважні у регіонах фахівці волейболу. Свято ветеранського волейболу з вітальним словом відкрив віце-президент Асоціації ветеранів волейболу України, заслужений майстер спорту СРСР, олімпійський чемпіон з волейболу Володимир Іванов.  Завдяки підтримці Київського міського відділення НОК України  учасники турніру та вболівальники змогли з рук олімпійського чемпіона отримати численні пам’ятні сувеніри з олімпійською символікою, ознайомитись з газетами, що видає Асоціація ветеранів спорту України «Спорт ветеранів України». Неупереджене суддівство забезпечила бригада суддів на чолі з суддею національної категорії Анатолієм Агєєвим (члени бригади – Микола Стукаленко, Леонід Бондарик, Юрий Крюков  ) та секретарем суддівської команди  Іриной Руденко.

Місця розподілилися наступним чином:

Номінація 45+

 1. Кривий Ріг
 2. Чернігів
 3. Рівне
 4. Житомир
 5. Суми
 6. Чорноморський тайфун (Сімферополь)

 

Номінація 50+

 1. Антал-Київ
 2. Фуршет (Київ)
 3. Одеса
 4. Львів
 5. Авіакон (Київ)
 6. Антал-Луганськ
 7. Біла Церква
 8. Аеропорт «Київ»

 

Переможці та усі команди-учасники отримали кубки, медалі, дипломи та пам’ятні відзнаки від організатора турніру, кандидата у майстри спорту, почесного ветерана волейболу України, Президента київського волейбольного клубу «Антал» Олександра Житнього.  Особливо почесну нагороду турніру «Кращий толерантний гравець турніру»  вручав  почесний  майстер спорту, член  Виконавчого комітету Олімпійської академії України Юрій  Крюков гравцю команди «Антал» (Київ) Борису Косяку.

На завершення турніру його учасники зібралися на дружній фуршет, де обговорювали минулі часи, ситуацію на Сході України, про успіхи Української армії, яка поступово звільняє від проросійських терористів та місцевих сепаратистів територію Донецької та Луганської областей, вшанували пам’ять загиблих воїнів та мирних жителів.

Всі учасники висловлювали велику подяку за гарну організацію турніру його організаторам Олександру Житньому, ветерану волейболу Олександру Ніколенко та керівнику Київського міського осередку ветеранів волейболу Тетяні Одинцовій, які у непростий для країни час змогли його провести.Мітки: , ,