Свято олімпійського прапору спостерігали юні “Динамовці”

Автор | 12 червня 2015 | Переглядів: 33

прапор динамо

Спортивно – патріотичный зліт «Разом з «Динамо» – до перемоги» в рамках програми «Динамо» – дітям України» серед юнаків та дівчат, присвяченого Міжнародному дню захисту дітей.

Київська міська організація Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України та Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України з 6 по 7 червня 2015 року провели на спортивно-оздоровчій базі «Динамо» в с. Глібівка спортивно – патріотичний зліт «Разом з «Динамо» – до перемоги» в рамках програми «Динамо» – дітям України» серед юнаків та дівчат, присвяченого Міжнародному дню захисту дітей.

У заході прийняли учать вихованці КДЮСШ «Юний динамівець», КДЮСШ «Динамо», ДЮСШ «Динамівець» і спортивних секцій з видів спорту КМО ФСТ «Динамо» України за участю провідних спортсменів, ветеранів спорту.

свято олімпійського прапора

На урочистому відкритті були присутні наступні почесні гості: перший заступник Голови Київської міської організації ФСТ «Динамо» України, член виконавчого комітету Київського міського відділення НОК України – Панін Ігор Миколайович, чемпіон Х VІІІ Олімпійських ігор, дворазовий срібний призер ХІХ Олімпійських ігор та бронзовий призер ХХ Олімпійських ігор з фехтування Крісс Григорій Якович, директор фонду ветеранів КМО ФСТ «Динамо» України; Кольцова Тамара Іванівна – Заслужений тренер України з фехтування – Поваров Віталій Вікторович, майстер спорту України міжнародного класу з фехтування, багаторазова переможниця та призерка міжнародних змагань – Кольцова Олена Ігорівна.

На честь І Європейських ігор, які пройдуть з 12 по 28 червня 2015 року у м. Баку, Азербайджан на урочистому відкритті було піднято прапор Національного Олімпійського комітету України.

Член виконкому КМВ НОК України Ігор Панін привітав всіх присутніх побажав всім спортсменам подальших успіхів у спорті та висловив впевненість, що серед присутніх на цьому святі є майбутні Олімпійські чемпіони.

Майстер спорту України міжнародного класу з сучасного п’ятиборства Олександр Панін та Майстер спорту України міжнародного класу з фехтування Олена Кольцова провели майстер-класи для всіх бажаючих.

Цього ж дня були проведені змагання з шахів, шашок та настільного тенісу, а ввечері – збір біля вогнища та конкурс «Візитна карточка команди». На наступний день учасники зльоту змагалися з дартсу та піонерболу.

 

 Мітки: , ,