“Свято олімпійського прапора” разом з СДЮШОР “Сюїта”

Автор | 8 лютого 2014 | Переглядів: 65

Свято олімпійського прапора7 лютого на катку, що в Оболонскьому районі міста Києва відбулось урочисте підняття олімпійського прапору на честь відкриття ХХІІ зимових Олімпійських ігор. Захід відбувся за участю вихованців спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з фігурного катання «Сюїта».

Маленькі вихованці школи вже демонструють високий рівень знань та умінь. Всі охочі змогли спостерігати показові виступи юних спортсменів.

Член виконавчого комітету Київського міського відділення НОК України Сергій Тимофєєв привітав юних спортсменів з такою знаковою подією у світі спорту як та зачитав привітання від президента НОК України Сергія Бубки: «Від імені олімпійської родини України, щиро вітаю вас зі «Святом Олімпійського прапора». Вже зовсім скоро у російському Сочі розпочнеться найочікуваніша спортивна подія –  ХХІІ зимові Олімпійські ігри. Мені дуже приємно, що представники 13 регіонів делегували 43-х героїв захищати честь нашої країни й гідно нести синьо-жовтий стяг, прославляючи Україну в світі.

Для більшості спортсменів нашої команди – це перші Олімпійські ігри у кар‘єрі, а отже й перший хвилюючий і серйозний іспит. Вірю, що завдяки нашій спільній підтримці та гарячим вболівальниць ким серцям, вони складуть його гідно.

Звертаюсь до кожного учасника й учасниці сьогоднішнього свята – беріть приклад з наших олімпійців, займайтеся фізичною культурою та спортом, будьте сильними успішними та здоровими.

Вірте у свої сили та впевнено йдіть до поставленої мети!

Нових життєвих перемог вам!»

 Мітки: , , , ,