Свято для дітей в рамках святкування Олімпійського дня у столиці

Автор | 7 червня 2016 | Переглядів: 48

Олімпійський день разом с ФСТ Динамо

1 червня в приймальнику – розподільнику Головного управління  Національної поліції у місті Києві відбулись святкові заходи  з нагоди Дня захисту дітей.

Організатором  виступив  відділ ювенальної превенції Управління превентивної діяльності   ГУНП  у м. Києві за підтримки Київської міської організації ФСТ «Динамо» України, Київського міського відділення НОК України та інших громадських організацій.

У святі приймали участь насамперед діти з сімей, які опинились у  складних життєвих обставинах. Для них було підготовлено цікаву та різноманітну програму. Діти  подивилися  концерт за участі циркової студії «Арлекін», пограли в розважальні  ігри, взяли  участь у  майстер-класах,  спортивних змаганнях, організованих інструкторами  ФСТ «Динамо»  в рамках Олімпійського дня та  отримали подарунки від Товариства та Київського міського відділення НОК України. Для малечі також організовано солодкий стіл.

На урочистому відкритті святкового заходу перший заступник Голови КМО ФСТ «Динамо» України, член Київського міського відділення НОК України  Ігор Панін підкреслив, що ФСТ «Динамо» традиційно підтримує проведення подібних заходів, адже турбота та опіка над дітьми,  особливо з соціально-вразливих верств населення, є одним з пріоритетів нашої Організації.Мітки: