“Динамо” – дітям!

Автор | 4 червня 2018 | Переглядів: 31

Столичні динамівці організували спортивний захід для дітей.

На водно-веслувальній базі «Динамо» на Трухановому острові відбувся щорічний спортивний захід з нагоди річниці заснування Київської міської організації Товариства.

Учасників заходу привітали – начальник відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП у місті Києві Оксана Поплавська та перший заступник голови КМО ФСТ «Динамо» Ігор Панін. «Робота з дітьми, залучення їх до активних занять спортом, поширення цінностей здорового способу життя – один з ключових напрямів діяльності «Динамо». Саме тому столична організація спільно з відділом ювенальної превенції ГУНП у місті Києві організовує спортивне свято. Таким чином, ми популяризуємо спорт, олімпійські цінності, в першу чергу, серед дітей, які опинились у складних життєвих обставинах», – підкреслив він.

Розпочалось спортивне свято з олімпійської розминки, яку провів майстер спорту міжнародного класу з сучасного п’ятиборства Олександр Панін. Юні спортсмени змагалися зі стрибків з місця, віджимання, кидків баскетбольного м’яча на влучність. Також було проведено змагання зі спортивних естафет. Наприкінці спортивного дійства динамівці нагодували учасників солдатською кашею.

Переможці та призери змагань отримали подарунки від столичної організації «Динамо» та Київського міського відділення НОК України, а всі учасники – спортивну форму з символікою «Динамо».

 Мітки: