Стартувала естафета Олімпійського вогню Європейського юнацького олімпійського фестивалю

Автор | 29 травня 2017 | Переглядів: 23

За 55 днів Олімпійський вогонь XIV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю запалає під час урочистої церемонії відкриття в угорському Дьорі.

Поки що один із символів Ігор розпочав свою регіональну естафету, щоб якомога більше людей долучились до головної олімпійської події цього літа.

Смолоскип передається із рук в руки, інколи у цьому допомагають і спеціально забрендовані під подію автомобілі. Свою ходу естафета розпочала з Дьору, сюди ж і повернеться. Під час мандрівки олімпійський вогонь завітає і до столиці Угорщини – міста Будапешт.

Довідково:

XIV літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль пройде з 23 по 30 липня 2017 року в угорському Дьорі.

2500 найсильніших атлетів віком від 14 до 18 років з 50 країн континенту боротимуться за нагороди найпрестижнішого юнацького форуму у 10 видах спорту, а саме: легкій атлетиці, спортивній гімнастиці, баскетболі, велоспорті, веслуванні на байдарках і каное, гандболі, дзюдо, плаванні, тенісі та волейболі.

Українські олімпійці братимуть участь у 6 з них: легкій атлетиці, гімнастиці, велоспорті, веслуванні на байдарках і каное, дзюдо та плаванні.Мітки: ,