“Спортивні ігри юних олімпійців” відбулись на Оболоні

Автор | 23 травня 2014 | Переглядів: 187

Спортивні ігри юних олімпійців22 травня на міжшкільному стадіоні гімназії №143 та СЗШ №231 міста Києва відбулись «Спортивні ігри юних олімпійців».

Метою заходу є залучення дітей та учнівської молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом, забезпечення рівня рухової активності учнів, популяризації ідей та принципів олімпійського руху в місті Києві, виявлення молоді яка досягла найкращих результатів з фізичної підготовки.

У  іграх брали учать учні 5-10 класів з 22 загальноосвітніх навчальних закладів Оболонського району Києва. Змагання проходили по таким видам: вуличний баскетбол (4*4), міні-футбол, шахи, спортивне багатоборство (біг 60 метрів, згинання та розгинання рук в упорі «лежачи» (віджимання), підйом тулуба з положення «лежачи на спині» (прес), стрибки в довжину з місця, стрибки на скакалці), веселі старти (комплексна естафета). Змагання проводяться серед юнаків та дівчат окремо, а також командна та особиста першість у кожному виді програми.

Привітати учасників змагань  завітали голова Оболонської районної адміністрації Тихонов Микола Вікторович, член виконавчого комітету КМВ НОК України Тимофєєв Сергій Олександрович, начальник управління освіти Оболонського району міста Києва Вахнюк Наталія Миколаївна, начальник відділу позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти Оболонського району Косяк Рита Сергіївна.

Організатором змагань виступили Оболонська районна у місті Києві державна адміністрація, Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України та Управління освіти Оболонської РДА.

Всі переможці та призери отримали цінні подарунки від Київського міського відділення НОК України.

Результати змагань:

Загальний залік по командах з багатоборства

Юнаки  1 місце – знз № 231; 2 місце– знз № 240; 3 місце – знз № 226

Дівчата 1 місце – знз № 240; 2 місце– Потенціал; 3 місце–гімназія № 143

Загальний залік з багатоборства

1 місце – знз № 240; 2 місце– знз № 231; 3 місце - знз № 226

Особистий  залік – дівчата:

1 місце – Запорожець Богдана – гімназія № 143

2 місце – Лазарєва Віра – знз № 240

3 місце – Бойко Настя – знз № 231

Особистий залік  – юнаки:

1 місце – Нескород Євген – знз № 231 – 371

2 місце – Матавіловець Влад – знз № 240 – 355

3 місце – Каушняк Андрій – знз № 240 – 346

Біг 60 м, юнаки:

1 місце -Падун О.- знз № 20 – 7,3

2 місце – Строкань М. – знз №20 – 7,4

3 місце – Нескород Євген – знз №231 – 7,6

Біг 60 м, дівчата:

1 місце – Воровченко Аліна – знз № 210 – 9,1;

2 місце – Бойко Анастасія – знз № 231 – 9,3;

3 місце- Письменна Марина – знз № 231 – 9,5

Стрибки у довжину, юнаки:

1 місце – Нескород Євген – знз № 231 – 2.80

2 місце – Погорєлий Владислав – знз № 256 – 2.70

3 місце – Ніколаєнко Олександр – знз № 226 – 2.70

Стрибки у довжину, дівчата:

1 місце - Запорожець Богдана – гімназія № 143 – 2.10

2 місце – Копейкіна Дарья – знз № 231 – 2.10

3 місце – Степанович Ярослава – знз № 226 – 2.10

Згинанання та розгинання рук в упорі лежачи, юнаки:

1 місце – Матовиловець Влад – знз № 240 – 82

2 місце – Черевко Максим – знз № 240 – 81

3 місце – Літвіцький Ростислав – знз № 245 – 80

Згинанання та розгинання рук в упорі лежачи, дівчата:

1 місце – Нестеренко Олександра –Потенціал

2 місце – Рукомеда Олена – знз № 225

3 місце – Письменна марина – знз № 231

Піднімання тулуба, юнаки:

1 місце – Шинкаренко Влад – знз № 211 – 40

2 місце – Літвіцький Ростислав – знз № 245 – 39

3 місце – Федоров Андрій – знз № 345 – 39

Піднімання тулуба, дівчата:

1 місце – Чеботар Олександра – знз № 225- 38

2 місце – Куклінова Валерія – знз № 211 – 36

3 місце – Копейкіна Дарья – знз № 240 – 35

Стрибки зі скакалкою, юнаки:

1 місце – Федоров Андрій – знз № 245 – 105

2 місце – Вечеренко Влад – знз № 9 – 103

3 місце – Гнатиш С. – знз № 219 – 90

Стрибки зі скакалкою, дівчата:

1 місце – Запорожець Богдана – гімназія № 143 – 112

2 місце – Крахтальникова Христина – знз № 216 – 97

3 місце – Лазарєва Віра – знз № 240 – 87

Шахи, особистий залік, дівчата:

1 місце – Ліпісій Анастасія, гімназія № 143

2 місце – Швиряєва Анастасія, знз № 211

3 місце – Шапоренко Ірина, знз № 8

Шахи, особистий залік, юнаки:

1 місце Шугайло Олексій, знз № 240

2 місце Ковба Борис, знз № 216

3 місце Нікітін Богдан, знз № 298

“Спортивні ігри юних олімпійців”

Загальний протокол та місця по видах програми
МісцеЗНЗШахиФутболБаск.Вес. СтартиБагатоб.Сума
12403555119
2Гімназія №1431452820
321123581129
4194121131330
523166413231
624510557734
7219136511035
82076441435
9226102318336
101486515438
1184646-1939
12256115516643
1321656-6111543
142521052101643
15Потенціал86-617946
162251455121248
17210935141849
189-156-6-19551
19214765191754
202988-7-6-20-2061

Вітаємо переможців!!!

Ця публікація не має міток.