Спортивне виховання підростаючого покоління

Автор | 10 липня 2014 | Переглядів: 51

Відвідання музею братів Кличків9 липня в НСК «Олімпійський» Управління сім’ї, молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту (КМДА), Київський міський центр сім’ї «Родинний дім» провели культурно-мистецьку акцію в рамках реалізації програми соціальної адаптації дітей переселенців зі східних регіонів.

Акція відбулася за підтримки партнерів: Київського міського відділення НОК України, Всеукраїнської благодійної організацій «Фонд Кличко» та ФК «Динамо».

Відвідання музею братів Кличків

Відвідання музею братів Кличків

«Сьогодні наші діти зможуть долучитися до світу спорту та відкрити для себе «Історію однієї мрії». Сподіваюсь що найяскравіші моменти з кар’єри легендарних українських боксерів та футболістів надихнуть юних вболівальників на власні спортивні досягнення. І на олімпійському небі засяють нові українські зірки», – зауважив Вадим Костюченко, перший заступник голови Київського міського відділення НОК України, заступник директора Департаменту освіти, науки, молоді та спорту – начальник управління сім ї, молоді та спорту КМДА.

Відвідання музею братів Кличків

Відвідання музею братів Кличків

Мультимедійне шоу в музеї досягнень братів Кличків відтворило атмосферу боксерських поєдинків. Для виставки Віталій та Володимир передали близько 70 експонатів, серед яких чемпіонські пояси, медалі, кубки та інші почесні трофеї.

Також діти із захопленням відвідали музей історії НСК «Олімпійський». Вони дізналися про історичні події та грандіозні матчі, які відбувалися на стадіоні із 1923 року, відчули себе справжніми футболістами та милувалися красою стадіону НСК «Олімпійський».

 Мітки: