Спортсмени та олімпійці активні учасники олімпійського руху

Автор | 21 жовтня 2015 | Переглядів: 65

Віталій КличкоМетою діяльності Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України України є розвиток, зміцнення та захист олімпійського руху у м.Києві, сприяння духовному взаємозбагаченню людей, поширення обміну цінностями національної культури під знаком ідей і принципів Олімпізму, у співробітництві з державними, громадськими та іншими організаціями на засадах незалежності та доброї волі в інтересах спорту і олімпійського руху. Саме на це спрямовані спортивно-масові заходи, які проводить Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України.

Олена Говорова та Ганна БезсоноваОлімпійський урок, “Do like OLYMPIANS”, Олімпійське лелеченя – яскраві тому приклади. До участі у заходах запрошуються олімпійці – чемпіони, учасники та призери Олімпійських ігор, відомі спортсмени які своїм прикладом демонструють дітям, що спорт це сила, здоров‘я та краса. Людина, яка обирає спорт як філософію життя – це успішна людина у будь якій справі, адже спорт дисциплінує як ніщо інше. В Українському спорті є дуже яскраві приклади коли успішний спортсмен реалізує себе й після завершення своєї спортивної кар’єри. Олена Говорова – бронзова призерка Олімпійських ігор з потрійного стрибка, наразі працює на телебаченні у якості спортивного коментатора та телеведучої, бере активну участь у Олімпійських уроках та пропагує здоровий спосіб життя та олімпійські цінності для дітей у всіх куточках України. Віталій Кличко – чемпіон світу з боксу у важкій ваговій категорії за версіями WBO (1999–2000 роки), WBC (2004–2005 роки, з 2008 року дотепер), The Ring (2004–2005 роки), політик, громадський діяч, меценат. Наразі, брати Клички найпопулярніші спортсмени яких постійно згадують діти під час Олімпійських уроків.

Це лише підкреслює – що заняття спортом та фізичною культурою знаходиться на піці популярності завдяки тому, що спортсмени й надалі приймають участь у спортивному житті активно його пропагуючи. Поєднуючи спорт з культурою та освітою, Олімпізм намагається створити спосіб життя, який базується на радості від зусилля, освітній цінності доброго прикладу та повазі до універсальних фундаментальних етичних принципів. Мета Олімпізму полягає в тому, щоб скрізь поставити спорт на служіння гармонійному розвитку людини з наміром підтримати встановлення мирного суспільства, яке зацікавлене в збереженні людської гідності.

На чисельні прохання київських школярів влаштувати зустріч з Віталієм Кличком для яких він не тільки київський міський голова та найвідоміший у всьому світі боксер, а й гарний приклад успішного спортсмена. Маємо надію, що в рамках тісної та плідної співпраці між Київським міським відділенням Національного олімпійського комітету України та Київською міською державною адміністрацією ця зустріч стане можливою, та приверне увагу молоді до олімпійських цінностей та ідеалів.

Заняття спортом – одне з прав людини. Кожен повинен мати можливість займатися спортом в дусі  взаєморозуміння, дружби, солідарності та чесної гри.Мітки: , ,