Софія Зенченко – бронзова призерка Юнацьких Олімпійських ігор!

Автор | 21 серпня 2014 | Переглядів: 15

Софія ЗенченкоУкраїнські юні олімпійці продовжують підкорювати вершини на ІІ Юнацьких Олімпійських іграх в Нанкіні! П’яту медаль збірній Україні приносить наша представниця важкої атлетики Софія Зенченко, яка посіла третю сходинку у ваговій категорії 63 кг. Наша чемпіонка Європи серед кадетів за сумою двох вправ підняла 208 кг. «Золото» здобула спортсменка з Єгипту Сара Ахмед, слід за нею розташувалася мексиканка Ана Ліліа Дюран Айон.

Ось як новоспечена призерка Ігор прокоментувала свій виступ: «Це перша моя Юнацька Олімпіада. Було дуже страшно. Лікоть травмувала. Думала, що буде “баранка”. Але тренер Валерій Нікулін мене налаштував, сказав, що я все можу, у мене все вийде і так воно й сталося. Звісно вірила і надіялась, що буду срібною призеркою, адже перед Іграми мені ще й наснився сон, що я друга. Але нічого, будемо рухатись і старатись далі».

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав українську спортсменку, її наставників та національну Федерацію важкої атлетики з прекрасним здобутком, побажавши такого ж результативного продовження виступів на шляху до дорослого олімпійського тріумфу.Мітки: ,